پروتز اشکی پستان

پروتز سینه مدل اشکی بهترین فرم برای دختران

اهمیت به زیبایی امروزه بیش از پیش به چشم می‌خورد و البته این مورد در بانوان بیشتر دیده می‌شود. بسیاری از خانم ها از اندازه پستان های خود ناراضی هستند که معمولا به دو دسته تقسیم می‌شوند. برخی از بانوان دارای سینه هایی با سایز کوچک هستند که می‌توانند با استفاده از روش پروتز سینه و … این مورد را برطرف کنند و بسیاری از خانم های دیگر خصوصا خانم های میانسال با مشکل بزرگی و افتادگی سینه مواجه هستند که اغلب برای رفع این موضوع از لیفت سینه و عمل های زیبایی این چنینی استفاده میکنند. حال در این مقاله ما برای شما در ارتباط با پروتز سینه مدل اشکی به توضیحات کامل پرداخته ایم.

پروتز سینه مدل اشکی

انواع مختلف پروتز سینه وجود دارد که بعضی از آن ها حالت و فرم مصنوعی به پستان ها می‌دهد اما بعضی دیگر ظاهری طبیعی تر برای پستان ها ایجاد می‌کند. حال آیا شما با پروتز سینه مدل اشکی آشنایی دارید؟ مزایای استفاده از پروتز سینه اشکی را می‌شناسید؟ پروتز سینه مدل اشکی یکی از پرطرفدارترین فرم پروتز سینه بشمار می‌رود زیرا حالت نچرال و طبیعی برای پستان بانوان ایجاد می‌کند. اغلب افرادی که علاقمند هستند تا پروتز سینه آن ها مشخص نشود و حالت طبیعی داشته باشد، از این روش بهره می‌برند.  پروتز سینه مدل اشکی از نوک پستان به سمت استخوان سینه دارای شیب محدودی میباشد و همین امر سبب شده که مشابه با فرم یک پستان طبیعی داشته باشد.

ایمپلنت پستان نوع اشکی

پروتز سینه مدل اشکی چه جنسی دارد؟

پروتز سینه مدل اشکی از جنس سیلیکون است و به همین دلیل این نوع پروتز بعد از جایگیری زیبایی زیادی را ایجاد خواهد کرد. انتخاب اکثر بانوان این است که پروتز سینه انتخابی از جنس سیلیکون باشد تا فرم طبیعی تری داشته باشد و نگرانی ها برای ترکیدن پروتز کاهش یابد. پروتز های اشکی از جنس سیلیکون در اثر ضربه دچار آسیب نمی‌شوند. این مدل پروتز سینه برای افراد بالای بیست سال مناسب است. برای اینکه پروتز سینه مدل اشکی به درستی در جای خود قرار گیرد و در آینده مشکل سایز نشود، باید به بهترین جراح پروتز سینه در تهران مراجعه نمایید.

پروتز سینه اشکی چقدر ماندگاری دارد؟

پروتز سینه اشکی به دلیل داشتن فرم و حالت به شکل اشک، نباید دچار جابجایی شود و باید به همان حالت اصلی در بافت پستان قرار بگیرد. پروتز های سینه دوام صد در صدی تا آخر عمر ندارند اما اگر فرد مراقبت های لازم را انجام دهد و فعالیت های خاص برای تغییر فرم سینه انجام ندهد، نیازی به تعویض پروتز نخواهد بود. افرادی که از قبل عمل لیفت سینه انجام داده اند نیز می‌توانند بدون هیچ مشکلی به پروتز سینه با مدل اشکی بپردازند.

پروتز سینه اشکی برای چه افرادی مناسب است؟

اکثر بانوانی که علاقمند هستند که پستان های خود را به سایز بسیار بزرگ برسانند و در واقع تنها موردی که به خاطر آن پروتز سینه انجام می‌دهند، افزایش سایز پستان است، معمولا به سراغ پروتز سینه گرد می‌روند. اما باید به این مورد اشاره کنیم که بسیاری از خانم ها و خصوصا دختران جوان طرفدار پروتز با فرم طبیعی هستند که باید از پروتز سینه مدل اشکی استفاده کنند.

هزینه پروتز سینه مدل اشکی در سال ۱۴۰۲ چقدر است؟

همانطور که می‌دانید میزان هزینه تکنیک پروتز سینه نسبت به سایر روش های جراحی زیبایی یا ترمیمی پستان تا حدودی بالا بوده و البته این مورد به میزان مهارت و تجربه پزشک بسیار بستگی دارد. میزان هزینه پروتز سینه مدل اشکی تا پایان سال ۱۴۰۱ افزایش نخواهد داشت اما به عوامل متعددی چون سایز پستان و میزان افتادگی پستان و دستمزد جراح و …. بستگی دارد. بریا اطلاع از میزان هزینه پروتز سینه مدل اشکی با دکتر اعظم صلاتی با شماره های تماس ارتباط برقرار نمایید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *