بهترین سن جراحی لیفت سینه

بهترین سن جراحی لیفت سینه

یکی از مهم ترین و شایع ترین جراحی هایی زیبایی که این روز ها آمار قابل توجهی از زنان نسبت به ان علاقه و رغبت خاصی نشان می دهند جراحی لیفت سینه می باشد.

بسیاری از زنانی که تحت این جراحی قرار گرفتند میزان رضایت بالایی را از نتیجه جراحی اعلام می کنند زیرا که این جراحی به زیبایی سینه های انان افزوده و توانستند نتیجه ای مطلوب را شاهد باشند.

اما مساله ای که همواره ذهن بسیاری از دختران و زنان را به خود درگیر ساخته است این موضوع است که بهترین سن برای جراحی لیفت سینه چه سنی است. از این رو این سوالا را به طور مکرر می پرسند.

مهم ترین بخشی که در ادامه خواهد امد به موضوع سن مناسب برای جراحی لیفت سینه خواهد پرداخت.

بهترین سن جراحی لیفت سینه
بهترین سن جراحی لیفت سینه

جراحی لیفت سینه

لیفت در لغت یعنی کشیدن. بنابراین در جراحی لیفت سینه سینه ها به سمت بالا کشیده می شود تا افتادگی و شلی ان بهبود پیدا کند. بعلاوه اینکه فرم دهی به سینه ها از مهم ترین اهداف این جراحی است.

جراحی لیفت سینه چگونه انجام می شود؟

روند انجام جراحی لیفت سینه بدین شکل است که ابتدا مراجعه کننده در وضعیت بیهوشی قرار می گیرد. سپس پزشک جراح با توجه به خطوطی که روی سینه و نواحی مختلف سینه کشیده است می تواند برش های لازم را ایجاد کند.

در نهایت بعد از این که برش ها انجام شد با تکنیک هایی خاص می توانند سینه را به سمت بالا بکشند و پوست اضافی سینه را برداشت کنند.

بعد از بخیه پانسمان انجام می شود تا روند بهبودی آغاز شود.

بهترین سن برای جراحی لیفت سینه

یکی از بهترین نوید هایی که می توان به زنان و دخترانی که برای انجام جراح لیفت سینه رغبت دارند، داد این است که این جراحی برای تمام زنان و دختران در سنین باروری و بعد از سن بلوغ قابل انجام است.

از این رو در هر سنی که اقدام کنید می توانید این جراحی را انجام دهید و از نتایج و مزایای آن بهره مند شوید.

البته این نکته را به خاطر داشته باشید که قطعا برخورداری از یکسری شرایط اهمیت بالایی دارد. بدین معنا که در سنین مختلف باید در شرایطی باشید که جراحی با موفقیت همراه باشد و نتیجه ای مطلوب برای شما حاصل شود.

 

بهترین کاندیدا برای انجام جراحی لیفت سینه

  • دختران و زنانی که روند رشد سینه ها در اینان به نهایت رشد رسیده است
  • دختران و زنانی که به یک ثبات وزن رسیده اند و احتمال این که چاق تر و یا لاغر تر شوند بسیار کم است؛ برای مثال اگر در دوران رژیم هستید بهتر است که تا زمانی که به وزن ثابت و ایده ئال خودتان نرسیده اید از انجام این جراحی خودداری کنید.
  • زنانی که دوره بارداری را پشت سر گذاشته اند و دوران شیردهی و نیز ثابت شدن سینه ها بعد از اتمام دوره شیردهی را نیز پشت سر گذاردند.
  • زنانی که سینه هایی کوچک دارند می توانند با جراحی لیفت نتیجه ای بهتر را شاهد باشند.
  • زنانی که بعد از دوران شیردهی افتادگی و شلی سینه ها را تجربه می کنند می توانند برای بهبود این وضعیت از جراحی لیفت سینه کمک بگیرند.
  • زنانی که علاقه دارند سینه هایی خوش فرم و سفت داشته باشند.
  • زنانی که برای بارداری در اینده تصمیمی ندارند.
  • زنانی که می توانند با ورزش و رژیم غذایی مناسب به حفظ تعادل وزن خود کمک کنند.

هزینه جراحی لیفت سینه چقدر است؟

هزینه این جراحی نزد متخصصین مختلف با درجات مختلف از تخصص و نیز بسته به محل جغرافیایی مطب پزشک و نیز بسته به این که چقدر روند جراحی از پیچیدگی هایی برخوردار است متغیر می باشد. از این رو نمی توان هزینه ای ثابت برای آن تعیین کرد.

نتیجه گیری

خوش بختانه بسیاری از پزشکانی که در ایران به ارائه خدمات زیبایی از جمله جراحی زیبایی لیفت سینه می پردازند از تخصص و مهارت بالایی برخوردار هستند. همین امر سبب می شود که بهترین نتایج برای افراد رقم بخورد و بدون نگرانی و دغدغه مندی برای این دسته از جراحی های زیبایی اقدام کنند.

بنابراین مهم ترین توصیه مان این است که در انجام جراح لیفت سینه عجله نکنید و آن را به دست بهترین جراح لیفت سینه بسپارید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *