بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه در تهران

بهترین جراح پروتز سینه در تهران کیست؟ بهترین جراح پروتز سینه در تهران را چگونه پیدا کنم؟ با انتخاب بهترین جراح در این زمینه، نگرانی را از خود و اطرافیان دور کنید. به دلیل حساسیت ویژه ای که این جراحی زیبایی دارد، افراد متقاضی این جراحی نسبت به انتخاب جراح خود، نهایت دقت را دارند و پرتکرار ترین سوالی که از سوی متقاضیان مطرح می شود، این است که بهترین جراح پروتز سینه در تهران کیست؟ در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی های بهترین جراح را در شهر های بزرگ بررسی کنیم و نکات مهم را در اختیار شما بگذاریم.

حساسیت ویژه انتخاب بهترین جراح پروتز سینه

در تهران تعداد زیادی از متخصصین و جراحان، در حال فعالیت های زیبایی هستند و جراحی پروتز سینه انجام می دهند. به همین جهت انتخاب بهترین جراح پروتز سینه در تهران یکی از دشوار ترین انتخاب ها است. بنابراین از کجا می توانم بهترین جراح پروتز سینه را بشناسیم یا این که ویژگی های بهترین جراح پروتز سینه کیست؟

پروتز سینه از روش‌های زیبایی نیست که چند روز بعد از مدل آن خسته شده و بخواهیم که دوباره پروتز را ترمیم کنیم بنابراین باید در انتخاب بهترین متخصص پستان در تهران دقت فراوان داشته باشید تا بتوانید نتیجه خوب و فوق العاده ای دریافت کنید. بنابراین باید حتما قبل از انتخاب جراح، پرس و جو کرده و بهترین را برای خود برگزینیم. در این مقاله نکاتی در رابطه با انتخاب بهترین جراح پروتز سینه گردآوری کرده‌ایم. همانطور که می‌دانید با عدم مهارت پزشک ممکن است که پروتز بد جای گذاری شود و مشکلاتی در نهیت برای فرد به وجود آید.

ویژگی های بهترین جراح پروتز سینه چیست؟

مهم ترین معیارهایی که باید در هنگام انتخاب یک جراح پروتز سینه خوب در تهران در نظر داشته باشیم موارد زیر هستند:

تجربه و مهارت

برخورداری از تجربه و مهارت در زمینه انواع جراحی های زیبایی علی الخصوص جراحی پروتز سینه؛ تجربه و مهارت در بکار گیری انواع تکنیک هایی که در جراحی پروتز سینه باید پیاده سازی شود مهم ترین عاملی است که در افزایش میزان موفقیت روند جراحی نقش غیر قابل انکاری دارد. گاهی جراحی ها به دلیل داشتن بیماری های زمینه ای فرد متقاضی نیازمند موارد احتیاطی مهم است که در این صورت باید حتما جراح اتخابی دارای مهارت بالا باشد.

مهارت پزشک
مدرک معتبر

تخصص و مدرک معتبر مرتبط

برخورداری از دانش آکادمیک و تخصصی در زمینه مربوطه یعنی جراحی پروتز سینه؛ بسیاری از جراحانی که این روز ها فعالیت های درمانی و زیبایی دارند در بهترین مراکز آموزشی و دانشگاهی تحت آموزش های تخصصی قرار گرفته اند و دارای مدارک معتبر هستند.

اخلاق خوش و پاسخگو

مراجعه کننده باید بتواند با جراح انتخابی خود ارتباطی مناسب و خوب برقرار سازد. معمولا در زمینه جراحی های زیبایی متقاضیان سوال های زیادی در ذهن داشته و مواردی را خواستار هستد که باید حتما قبل از جراحی بازگو کنند. برای مثال در جراحی پروتز سینه باید سایز مورد نظر خود را به جراح پروتز خود اطلاع دهد و مشاوره لازم را انجام دهد. جراح پروتز خوب باید فرد را از مسائل تاق عمل قبل از جراحی آگاه سازد.

اخلاق خوش پزشک

سایر ویژگی های بهترین جراح پروتز در تهران

  • بکار گیری بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات درمانی در روند جراحی
  • بکار گیری انواع مواد استاندارد در روند جراحی پروتز سینه
  • ایجاد حس آرامش و دور کردن نگرانی از فرد متقاضی
  • پایبندی به اصول اخلاقی و سوگندنامه پزشکی
  • برخورد خوش پزشک با مراجعه کننده
  • برخورداری از دانشنامه بورد تخصصی

مراحل جراحی توسط بهترین جراح پروتز سینه

بهترین جراح پروتز سینه می تواند با طی مراحلی که برای جراحی پروتز سینه ضروری است، به دقت و موفقیت روند جراحی پروتز سینه بیفزاید. در نتیجه می توان شاهد نتیجه ای مطلوب بود. مراحل جراحی پروتز توسط بهترین جراح پروتز سینه به شرح زیر است:

در ابتدا تمامی بخش های سینه های شما مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد تا وضعیت سینه ها و میزان افتادگی و مشکلات سینه ها مشخص گردد. این ارزیابی ها باعث می شود که روند جراحی برنامه ریزی شود.

در مرحله بعدی بهترین پزشک جراح در زمینه سلیقه، خواسته ها و انتظارات افراد پرسش هایی را مطرح می کند. پرسش و پاسخ بین مراجعه کننده و جراح باعث می شود که خواسته های منطقی افراد در برنامه ریزی و طرح جراحی گنجانده شود.

در نهایت پزشک جراح از مزایا و معایب جراحی پروتز سینه با مراجعه کننده صحبت خواهد کرد تا وی با آگاهی کامل تصمیم نهایی را در خصوص انجام یا عدم انجام این جراحی اتخاذ کند.

در روز جراحی بخش هایی خاص از نواحی سینه برش خورده و کانالی برای ورود پروتز های سینه فراهم می شود. بعد از انتقال پروتز های سینه روند بخیه زدن باید انجام شود.

در نهایت پس از اتمام روند جراحی پروتز سینه باید مراجعین در دوره نقاهت بعد از جراحی پروتز سینه تمامی مراقبت های ضروری بعد از جراحی پروتز سینه را به دقت انجام دهند.

تمامی اقداماتی که از سوی متخصصین و جراحان توصیه می شود باید به دقت انجام شود زیرا که مرحله بعد از جراحی از مهم ترین مراحل جراحی پروتز سینه است و در افزایش موفقیت های بعد از جراحی اثر گذاری خواهد بود.

چه انتظاراتی از بهترین جراح پروتز سینه داشته باشیم؟

در ابتدا توصیه می‌شود عزیزانی که برای جراحی پروتز سینه مشتاق هستند، باید همه جوانب جراحی و نتایج آن و همچنین دوران نقاهتت را در نظربگیرند و بعد از بررسی همه جوانب بهترین جراح پروتز سینه را اتخاب کنند. یکی از انتظاراتی که باید از جراح منتخب خود داشته باشید این است که شرایط اتاق عمل را برای شما بازگو کند تا شما اطمینان خاطر بیشتری نسبت به جراحی داشته باشید. مشاوره و ذکر نکات مهم از دیگر مسائلی است که جراح پروتز باید حتما به آن توجه کند. در آخر باید گفت که توقع دور از انتظار نداشته باشید و واقع گرایانه درباره نتیجه جراحی و پروتزگذاری بیاندیشید.

هزینه جراحی پروتز سینه توسط بهترین جراح چقدر است؟

همانطور که می‌دانید مبلغ جراحی های زیبایی و همچنین  درمانی هر ساله درصدی افزایش در ابتدای سال دارد. جراحی های زیبایی بدلیل استفاده از متریال با کیفیت و برند مانند پروتز ها، قیمتی بیشتر از جراحی های درمانی دارند. هزینه جراحی پروتز سینه توسط بهترین فوق تخصص سینه به عواملی مانند برند پروتز، کیفیت پروتز انتخابی، هزینه های بیمارستان خصوصی یا دولتی، دستمزد جراح و … بستگی دارد. هزینه جراحی پروتز سینه زمانی به صورت دقیق معین می‌شود که بیمار مورد معاینه قرار گرفته باشد تا همه جوانب بررسی گردد. اگر شما قصد جراحی پروتز سینه دارید، می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۹۰۶۹۸۴ تماس حاصل فرمایید.

چرا خانم دکتر اعظم صلاتی را انتخاب کنیم؟

خانم دکتر اعظم صلاتی فوق تخصص جراحی پستان، سرطان و زیبایی هستند. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و فلوشیپ جراحی پستان، از دانشگاه شهید بهشتی (بیمارستان شهدای تجریش) هستند. ایشان برخلاف جراحان عمومی که انواع عمل‌ها را انجام می‌دهند، در حوزه سینه، تخصص کامل گرفته و از مهارت و اطلاعات کاملی برخوردار هستند. خانم دکتر صلاتی همیشه پاسخگوی سوالات مراجعه کنندگان بوده و ایشان به صورت آنلاین در ماوراطب به شما عزیزان، مشاوره آنلاین می‌دهند.

مطالب مرتبط
یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *