دکتر اعظم صلاتی / جراحی زیبایی سینه / بهترین جراح سرطان سینه
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

بهترین جراح سرطان سینه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

سرطان سینه از مهم ترین و خطرناک ترین سرطان هایی است که این روز ها آمار قابل توجهی از زنان مبتلا بدان تحت عمل جراحی سرطان سینه قرار می گیرند.

جراحی سرطان سینه مراحلی پیچیده و دشواری دارد که تا زمانی که از پشتوانه مهارت و توانمندی پزشک جراح برخوردار نباشد چندان امیدی به موفقیت روند آن و نیز موفقیت عمل در پایان جراحی نمی توان داشت.

از این رو زمانی که مشخص می شود زنان برای سرطان سینه باید تحت عمل جراحی قرار گیرند از سوی خانواده هایشان این مساله مطرح می شود که این جراحی حتما باید به دست بهترین و معتبر ترین جراح سرطان سینه انجام شود.

در ادامه نوشتار به ارائه معیار هایی خواهیم پرداخت که می توانید با توجه به آن ها روند جراحی را به بهترین جراح بسپارید و از نتایج درمانی آن بهره مند گردید.

سرطان سینه

پیش از ورود به بحث اصلی برآنیم که جزئیاتی در زمینه سرطان سینه در اختیارتان قر ار دهیم در انتها به مساله بهترین جراح سرطان سینه بپردازیم.

سرطان سینه در زنان این روز ها جزء آن دسته از بیماری هایی شده است که شیوع بالایی دارد و باید کاملا دغدغه مند با این مساله برخورد کرد. اما دغدغه مندی به معنای استرس داشتن نیست. زیرا که این استرس خود می تواند عاملی خطرناک برای سلامت افراد باشد.

بهترین جراح سرطان سینه

بهترین جراح سرطان سینه

در واقع این نوع سرطان در اثر رشد بی رویه سلول هایی است ک در ناحیه سینه به وجود می آید و درنهایت به توده های سرطانی تبدیل می شود.

جراحی سرطان سینه

در جراحی سرطان سینه پزشکان در طی یک عمل جراحی تحت بیهوشی می توانند بافت سینه را بردارند تا از پیشروی سلول های سرطانی به بخش های مختلف بدن جلوگیری کنند.

جراح خوب برای سرطان سینه

مشاهده شده است که بسیاری از پزشکان و جراحانی که با عنوان بهترین جراح سرطان سینه شناخته می شوند دارای ویژگی های مشترکی هستند که در موفقیت های درمانی و جراحی های آنان کاملا تاثیرگذار بوده است.

مشاهده شده است که بسیاری از پزشکان و جراحانی که با عنوان بهترین جراح سرطان سینه شناخته می شوند دارای ویژگی های مشترکی هستند که در موفقیت های درمانی و جراحی های آنان کاملا تاثیرگذار بوده است.

مهم ترین این ویژگی ها:

  • تجربه کاری چندین ساله در حوزه درمان و انجام جراحی سرطان سینه
  • برخورداری از دانش عمیق و تخصصی آکادمیک؛ در واقع این دست از پزشکان و جراحان در بهترین مراکز آموزشی و دانشگاهی چه در داخل کشور چه در خارج از کشور تحصیل کرده اند و می توانند با تکیه بر دانشی که تحصیل کرده اند بهترین روند تشخیص و درمان بیماری هایی همچون سرطان سینه را داشته باشند.
  • بکار گیری بهترین تکنیک های جراحی برای افزایش موفقیت های جراحی
  • دارای کارنامه کاری قابل دفاع در حوزه انواع جراحی های حساس علی الخصوص جراحی سرطان سینه

اقدامات ضروری بهترین جراح سرطان سینه

  • معاینات دقیق و بررسی های لازم در ناحیه مشکوک به رشد سلول های سرطانی
  • بکارگیری انواع ابزار الات تشخیصی همچون دستگاه های عکسبرداری از بافت سینه برای موفقیت هرچه بیشتر روند تشخیص؛ درواقع دستگاه های عکسبرداری این امکان را فراهم می سازند که جراحان بتوانند تصویر دقیقی از نواحی سینه داشته باشند و در صورتی که بافت اضافی تشکیل شده باشد تشخیص های لازم را داشته باشند.
  • تشخیص نهایی مشکل ایجاد شده برای زنان
  • برنامه ریزی برای انجام جراحی سرطان سینه و تعیین نوبت برای انجام جراحی
  • انجام جراحی سرطان سینه؛ در طول جراحی تلاش می کنند که جراحی به بهترین شیوه انجام شود تا کمترین خطر برای بیماران به وجود نیاید.
  • مراقبت ها و معاینات دقیق بعد از انجام جراحی سرطان سینه به منظور کنترل شرایط بیمار؛ بعد از این که جراحی انجام شد بیماران تا مدت زمان طولانی دائما تحت معاینات و بررسی های پزشکان قرار می گیرند تا در صورت بروز مشکل اقدامات لازم را انجام دهند.

نتیجه گیری

در پایان امیدواریم که تمامی اطلاعاتی که در طول این نوشتار ارائه شد  بتواند روشنگر مسیر درمانی و نیز مسیر انتخاب جراح سرطان سینه باشد. زیرا که لحاظ این معیارها تا حد زیادی می تواند روند درمان و موفقیت نتیجه جراحی را افزایش داده و به بهبود وضعیت جسمانی شما کمک کند.

خوش بختانه از مهم ترین نقطه امیدواری های ما در این کشور این است که شاهد فعالیت های درمانی تخصصی از سوی بهترین جراحان در حوزه جراحی سرطان سینه هستیم که می توانند سلامتی را به افراد و خانواده هایشان هدیه دهند.

دکتر اعظم صلاتی

دکتر اعظم صلاتی

دکتر اعظم صلاتی متولد شهرستان میانه، استان آذربایجان شرقی است. فارغ التحصیل رشته پزشکی حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران

بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران (بیمارستان سینا )و فلوشیپ جراحی پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (بیمارستان شهدای تجریش)

برچسب ها:
مقالات مرتبط
هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه

لیفت سینه یکی از انواع جراحی هایی است که با هدف بالابردن و رفع افتادگی سینه های زنان انجام می شود. این جراحی...

پروتز سینه به همراه لیفت

پروتز سینه به همراه لیفت

عوامل متعددی وجود دارند که هرکسی ممکن است تصمیم بگیرد که  پروتز همراه با لیفت سینه  انجام بدهد. ما در این...

بهترین سن جراحی لیفت سینه

بهترین سن جراحی لیفت سینه

یکی از مهم ترین و شایع ترین جراحی هایی زیبایی که این روز ها آمار قابل توجهی از زنان نسبت به ان علاقه و رغبت...

انواع مدل های پروتز سینه

انواع مدل های پروتز سینه

انواع مدل های پروتز سینه مدل های مختلف پروتز سینه کدامند؟ هزینه انجام پروتز سینه چقدر است؟ نحوه انجام جراحی...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *