بهترین جراح سینه خانم در تهران  

بهترین جراح سینه خانم در تهران  

جراحی سینه یکی از اقداماتی است که جزء آن دسته از جراحی هایی محسوب می شود که هم با هدف زیبایی و هم با هدف درمان انجام می شود. زیرا برخی از زنان برای درمان برخی از بیماری های زنانه مثل سرطان سینه برای جراحی سینه اقدام می کنند. و برخی از زنان برای فرم دهی و حجم دهی سینه و زیباسازی سینه به جراحی سینه می پردازند. بنابراین بسیاری از زنان به این نوع جراحی دست می زنند. اما موضوعی که در این میان ذهن زنان را به خود درگیر کرده است این است که بهترین جراح سینه خانم روند جراحی را انجام دهد. در بسیاری از موارد زنان به دنبال بهترین جراح سینه خانم هستند و می خواهند که تحت جراحی یک خانم قرار بگیرند. در این مقالهدر صدد هستیم که ویژگی های بهترین جراح سینه خانم را به طور موردی برشماریم و به شما برای انتخاب این مورد کمک کنیم.

جراحی سینه بانوان چیست؟

جراحی سینه خصوصا از نوع زیبایی امروزه میان بانوان طرفداران و متقاضیان زیادی پیدا کرده است و به موارد پراهمیتی تبدیل شده است که خانم ها واقعا به آن اهمیت می‌دهند. خانم ها می‌توانند با استفاده از جراحی های زیبایی سینه توسط جراح سینه خوب، فرم ظاهری سینه ها را اصلاح و تمامی نواقص را برطرف نمایند و همچنین فرم دلخواه خود را به سینه ها ببخشند. در جراحی سینه از تکنیک های بی‌شماری استفاده می‌شود. برای کوچک کردن سینه ها عمل ماموپلاستی، بالا کشیدن سینه ها با لیفت یا ماستوپکسی و جراحی های بازسازی و … بکار برده می‌شوند.

جراحی سینه خانم

راه شناخت بهترین دکتر جراحی سینه

امروزه علم و دانش پیشرفت زیادی کرده است اما با این حال بسیاری از مردم هنوز نمی‌دانند که برای بسیاری از جراحی ها باید به چه تخصص یا چه پزشکی مراجعه داشته باشند. سینه ها از مهمترین اندام های بانوان بشمار می‌روند که جذابیت زنانه را برای آن ها به همراه دارد و در صورت داشتن نقص، اعتماد به نفس را بسیار کاهش می‌دهد. عمل های سینه دارای ۳ گروه بندی هستند با عناوین: کوچک کردن سینه یا همان کاهش سایز سینه، بزرگ کردن سینه و بالا کشیدن سینه بدون اینکه بافت تغییر کند. هر یک از این اعمال با تکنیک های متعددی قابل انجام هستند و نتایج متفاوتی را ارائه می‌دهند.

ویژگی های بهترین جراح سینه خانم

در هنگام انتخاب بهترین جراح سینه در تهران چه معیارهایی را باید لحاظ کنیم؟ این سوال نیز شکل تغییر یافته ویژگی های بهترین جراح سینه خانم است که در بسیاری از موارد از سوی زنان پرسیده می شود.

مهم ترین ویژگی هایی که یک جراح سینه خوب باید داشته باشد از این قرار است:

  • دانش و آگاهی در زمینه روند جراحی سینه

یکی از مهم ترین ویژگی ها این است که جراحی که روند جراحی را بر عهده می گیرد توانسته باشد از تکنیک های روز دنیا آگاهی کسب کند و بتواند از به روز ترین و بهترین تکنیک ها استفاده کند. واقعیت این است که بسیاری از پزشکان جراح سینه در سطح کشور خوش بختانه بیشترین آگاهی را در زمینه دانش نوین دارند و می توانند بهترین برنامه جراحی را طراحی کنند. آگاهی از استاندارد های زیبایی و بسیاری از مسائلی که در حوزه زیبایی جای می گیرد می تواند به بهبود روند جراحی زیبایی کمک کند و در مواردی برای انجام تکنیک های درمانی نیز باید آگاهی زیادی وجود داشته باشد تا روند درمان بهتر انجام شود.

  • مهارت عملی و تجربه کاری در زمینه جراحی سینه

از مهم ترین مکمل هایی که باید در جنب دانش و آگاهی قرار گیرد این است که جراح سینه خانم تجربه زیادی در زمینه جراحی سینه داشته باشد.

سابقه کاری طولانی موجب می شود که جراح سینه موارد زیادی را جراحی کرده باشد و مهارت و توانمندی نیز ناشی از این است که جراح تجربه زیادی داشته باشد. تا زمانیکه پزشکان نتوانند دانش و آگاهی های خود را به مرحله عملیاتی برسانند قطعا نمی توان به نتیجه جراحی از سوی اینان امیدوار بود. تمامی پزشکان بعد از اینکه دوره های تئوری تحصیلات خود را سپری کردند الزامی است که باید دوره هایی را به عنوان آموزشی زیر نظر بهترین اساتید و با تجربه ترین پزشکان بگذرانند. از همین مطلب می توان به میزان اهمیت تجربه و مهارت عملی در امور درمانی و پزشکی پی برد.

  • رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی

بسیاری از جراحان سینه در تمامی روند درمان و جراحی کاملا اصول حرفه ای و وجدان اخلاقی را لحاظ می کنند. این پزشکان با همدلی و صمیمیت تمامی خواسته ها و توقعات مراجعین شان را می شنوند و می توانند مشاوره های دلسوزانه ای را به مراجعین خود ارائه کنند. توصیه ای که داریم این است که شما هم نهایت همکاری را داشته باشید تا روند جراحی کاملا صمیمانه و محترمانه طی شود. زیرا که ارتباط خوب پزشک با مراجعه کننده می تواند تا حد زیادی روند درمانی را به نحو خوبی به پیش ببرد.

نحوه انتخاب جراح سینه خوب در تهران

یکی از بزرگترین مشکلاتی که شهر های بزرگ برای شهروندان به همراه دارد، بی شک پیداکردن پزشک یا جراحی خوب برای مشکل یا موارد زیبایی است. انتخاب بهترین جراح سینه در تهران یکی از موارد حساسی است که ممکن است هر خانمی با آن رو به رو شود. در این راه دقت فرمایید تا از افرادی که دارای اطلاعات کم یا آگاهی پایین هستند، مشورت نگیرید. اولین و مهمترین کاری که شما باید انجام دهید این است که رضایتمندی مراجعه کنندگان را مورد بررسی قرار دهید و در این باره تحقیق کنید. در گام دوم باید به مطب مراجعه حضوری داشته باشید و نمونه کار های جراح را از نزدیک مشاهده فرمایید.

چرا دکتر اعظم صلاتی را انتخاب کنیم؟

همانطور که ذکر شد و دانستید باید برای انواع جراحی های مربوط به سینه بهترذین جرتاح سینه خانم در تهران رات انتخاب کنیم. حال شاید برایتان سوال شود که چرا دکتر اعظم صلاتی را برای جراحی برگزینیم؟ ایشان فوق تخصص جراحی پستان، سرطان و زیبایی هستند. همچنین دارای بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوک پزشکی تهران و فلوشیپ جراحی پستان از علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. ایشان با سابقه ای چندین ساله و داشتن دانشو آگاهی، از سوابق جراحی بی‌شماری برخوردار هستند به همین دلیل تجربه بسیار بالایی دارند. ایشان ارزش بسیاری برای افرادی که نیاز به مشاوره دارند اما در شهرستان ها یا شهر های کناره هستند، قائل بوده و به همین دلیل مشاوره آنلاین برای این افراد در سامانه آنلاین قرار دادند تا به پرسش های شما پاسخ دهند و کمبود اطلاعات را برطرف کنند.

نتیجه گیری

در پایان به عنوان توصیه پایانی این نکته را یادآور می شویم حتما برای انجام جراحی سینه از بهترین و معتبر ترین پزشکان این حوزه کمک بگیرید. خوش بختانه در طول دو دهه اخیر شاهد فعالیت های گسترده بهترین جراح سینه خانم در حوزه جراحی های مختلف سینه هستیم. از این رو می توانید بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه به بهترین آن ها اعتماد کنید و روند جراحی را به یکی از انان بسپارید. جراحی سینه از جراحی های حساس و دقیقی است که باید با حساسیت های زیاد و نیز با تکیه بر تجربه و مهارت پزشک انجام شود تا نتیجه جراحی موفقیت آمیز باشد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *