بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران

در صورتی که قصد انجام جراحی سینه دارید باید بدانید که مهم ترین تصمیمی که باید بگیرید انتخاب یک جراح سینه خوب و با تجربه است و در صورتی که در شهر تهران زندگی می کنید حتما به دنبال بهترین جراح سینه در تهران هستید. در ادامه مقاله با ما باشید تا به توضیحاتی درباره حوزه تخصصی جراح سینه بپردازیم.

پزشکی که جراحی عمومی را گذرانده باشد، ممکن است تصمیم بگیرد که در زمینه جراحی های سینه، فوق تخصص بگیرد. یک فوق تخصص جراحی سینه تمامی جراحی های زیبایی سینه مانند پروتز سینه، لیفت سینه بازسازی سینه و … را انجام می دهد. همچنین برای درمان بیماری های مربوط به سینه مانند کیست و تومور در سینه، سرطان سینه و … را هم انجام می دهد. فردی که فوق تخصص جراحی سینه دارد، در این زمینه تحصیلات آکادمیک گذرانده است و عمل و تجربه بیشتری در این زمینه دارد. در ادامه قصد داریم به توضیحاتی درباره حوزه های تخصصی جراح سینه بپردازیم.

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه با استفاده از پروتز های سیلیکونی یا سالین می تواند به افزایش حجم سینه ها کمک کند. استفاده از تکنیک مناسب و پروتز مرغوب می تواند طول عمر این جراحی را افزایش دهد و احتمال بروز مشکلات و پیچیدگی ها را کاهش می دهد. در صورتی که قصد دارید این جراحی را انجام دهید بهترین کار مشاهده عکس های قبل و بعد و نمونه کارهای پزشک است.

بهترین جراح سینه در تهران

بهترین جراح سینه در تهران

جراحی لیفت سینه

به دلیل بارداری های پیاپی و بالا رفتن سن و سال، افراد شاهد افتادگی سینه ها می شوند. در این موارد بسیاری تمایل دارند که جراحی لیفت سینه را انجام دهند. جراحی لیفت سینه که با نام دیگر جراحی ماستوپکسی هم شناخته می شود، یکی از جراحی های پرطرفدار بین خانم هایی است که بارداری آخر خود را انجام می دهد و دیگر قصد بارداری ندارند. همچنین در مواردی که فرد کاهش وزن زیادی داشته باشد، نیاز است که این جراحی انجام گیرد.

جراحی بازسازی سینه

بعد از جراحی های لازم برای سرطان سینه، ممکن است در صورت تخلیه کامل سینه ها نیاز به انجام جراحی بازسازی سینه باشد. در این موارد نیاز است که از پروتز و جراحی های دیگر برای بازسازی شکل طبیعی سینه ها کمک گرفت.

جراحی سرطان سینه

سرطان سینه می تواند مراحل مختلفی داشته باشد. در برخی موارد که سرطان سینه در مراحل اولیه تشخیص داده می شود می توان تنها بخشی از سینه را خارج نمود. ولی در برخی موارد نیاز است که تمام سینه تخلیه شود. بعد از جراحی که برای سرطان سینه انجام می گیرد، از شیمی درمانی و پرتودرمانی هم استفاده می شود.

دکتر اعظم صلاتی فوق تخصص جراحی پستان، سرطان و زیبایی هستند. جهت ارتباط با ایشان می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید. شماره های تماس : ۰۲۱۶۶۹۰۹۹۸۴

کیست سینه

کیست سینه عارضه شایعی در بین زنان است و معمولاً با دارودرمانی برطرف می شود. در مواردی که سایز کیست سینه بزرگ باشد، لازم است که بنا بر تشخیص پزشک خارج شود. همچنین در برخی موارد کیست بدخیم است که نیاز به تخلیه دارد.

توده سینه

توده در سینه می تواند خوش خیم یا بدخیم باشد. در مواردی که توده سینه بدخیم است، توصیه می شود که سریعاً توده و بافت های اطراف تخلیه شوند. در مواردی که توده خوش خیم است و سایز کوچکی دارد می توان با دارودرمانی، سایز توده را کنترل نمود.

نتیجه گیری

یک جراح سینه با تجربه با استاده از دانش روز دنیا با روش های جراحی و غیر جراحی سعی در درمان بیماری های سینه دارد. با توجه به سن بیمار، میزان پیشرفت بیماری و وخامت آن همگی در انتخاب روش جراحی سینه موثر هستند. معاینه ماهانه سینه ها می تواند در تشخیص به هنگام بسیاری از بیماری های سینه موثر باشد و درمان به وقع انجام گیرد.