دکتر اعظم صلاتی / دسته‌بندی نشده / بهترین جراح سینه خانم در تهران  
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

بهترین جراح سینه خانم در تهران  

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

بهترین جراح سینه خانم در تهران  

جراحی سینه یکی از اقداماتی است که جزء آن دسته از جراحی هایی محسوب می شود که هم با هدف زیبایی و هم با هدف درمان انجام می شود. زیرا برخی از زنان برای درمان برخی از بیماری های زنانه مثل سرطان سینه برای جراحی سینه اقدام می کنند. و برخی از زنان برای فرم دهی و حجم دهی سینه و زیباسازی سینه به جراحی سینه می پردازند.

بنابراین بسیاری از زنان به این نوع جراحی دست می زنند.

اما موضوعی که در این میان ذهن زنان را به خود درگیر کرده است این است که بهترین جراح سینه خانم روند جراحی را انجام دهد.

در بسیاری از موارد زنان به دنبال بهترین جراح سینه خانم هستند و می خواهند که تحت جراحی یک خانم قرار بگیرند.

در این نوشتار در صدد هستیم که ویژگی های بهترین جراح سینه خانم را به طور موردی برشماریم و در ادامه توضیحاتی را در خصوص آن ویژگی ارائه کنیم.

ویژگی های بهترین جراح سینه خانم

در هنگام انتخاب بهترین جراح سینه در تهران چه معیارهایی را باید لحاظ کنیم؟ این سوال نیز شکل تغییر یافته ویژگی های بهترین جراح سینه خانم است که در بسیاری از موارد از سوی زنان پرسیده می شود.

بهترین جراح سینه خانم در تهران  

بهترین جراح سینه خانم در تهران

مهم ترین ویژگی هایی که یک جراح سینه خوب باید داشته باشد از این قرار است:

  • دانش و آگاهی در زمینه روند جراحی سینه

یکی از مهم ترین ویژگی ها این است که جراحی که روند جراحی را بر عهده می گیرد توانسته باشد از تکنیک های روز دنیا آگاهی کسب کند و بتواند از به روز ترین و بهترین تکنیک ها استفاده کند.

واقعیت این است که بسیاری از پزشکان جراح سینه در سطح کشور خوش بختانه بیشترین آگاهی را در زمینه دانش نوین دارند و می توانند بهترین برنامه جراحی را طراحی کنند.

آگاهی از استاندارد های زیبایی و بسیاری از مسائلی که در حوزه زیبایی جای می گیرد می تواند به بهبود روند جراحی زیبایی کمک کند.

و در مواردی برای انجام تکنیک های درمانی نیز باید آگاهی زیادی وجود داشته باشد تا روند درمان بهتر انجام شود.

  • مهارت عملی و تجربه کاری در زمینه جراحی سینه

از مهم ترین مکمل هایی که باید در جنب دانش و آگاهی قرار گیرد این است که جراح سینه خانم تجربه زیادی در زمینه جراحی سینه داشته باشد.

سابقه کاری طولانی موجب می شود که جراح سینه موارد زیادی را جراحی کرده باشد و مهارت و توانمندی نیز ناشی از این است که جراح تجربه زیادی داشته باشد.

تا زمانیکه پزشکان نتوانند دانش و آگاهی های خود را به مرحله عملیاتی برسانند قطعا نمی توان به نتیجه جراحی از سوی اینان امیدوار بود.

تمامی پزشکان بعد از اینکه دوره های تئوری تحصیلات خود را سپری کردند الزامی است که باید دوره هایی را به عنوان آموزشی زیر نظر بهترین اساتید و با تجربه ترین پزشکان بگذرانند.

از همین مطلب می توان به میزان اهمیت تجربه و مهارت عملی در امور درمانی و پزشکی پی برد.

  • رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی

بسیاری از جراحان سینه در تمامی روند درمان و جراحی کاملا اصول حرفه ای و وجدان اخلاقی را لحاظ می کنند. این پزشکان با همدلی و صمیمیت تمامی خواسته ها و توقعات مراجعین شان را می شنوند و می توانند مشاوره های دلسوزانه ای را به مراجعین خود ارائه کنند.

توصیه ای که داریم این است که شما هم نهایت همکاری را داشته باشید تا روند جراحی کاملا صمیمانه و محترمانه طی شود. زیرا که ارتباط خوب پزشک با مراجعه کننده می تواند تا حد زیادی روند درمانی را به نحو خوبی به پیش ببرد.

دکتر اعظم صلاتی فوق تخصص جراحی پستان، سرطان و زیبایی هستند. جهت ارتباط با ایشان می توانید به پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنید. شماره های تماس : ۰۲۱۶۶۹۰۹۹۸۴

نتیجه گیری

در پایان به عنوان توصیه پایانی این نکته را یادآور می شویم حتما برای انجام جراحی سینه از بهترین و معتبر ترین پزشکان این حوزه کمک بگیرید.

خوش بختانه در طول دو دهه اخیر شاهد فعالیت های گسترده بهترین جراح سینه خانم در حوزه جراحی های مختلف سینه هستیم. از این رو می توانید بدون هیچ گونه نگرانی و دغدغه به بهترین آن ها اعتماد کنید و روند جراحی را به یکی از انان بسپارید.

جراحی سینه از جراحی های حساس و دقیقی است که باید با حساسیت های زیاد و نیز با تکیه بر تجربه و مهارت پزشک انجام شود تا نتیجه جراحی موفقیت آمیز باشد.

دکتر اعظم صلاتی

دکتر اعظم صلاتی

دکتر اعظم صلاتی متولد شهرستان میانه، استان آذربایجان شرقی است. فارغ التحصیل رشته پزشکی حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران

بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران (بیمارستان سینا )و فلوشیپ جراحی پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (بیمارستان شهدای تجریش)

مقالات مرتبط
بهترین متخصص پستان خانم

بهترین متخصص پستان خانم

یک جراح پستان نسبت به ارزیابی و مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری های بدخیم پستان تعهد دارد. بسیاری از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *